• Oferta 2012/13
  • Aktualności
  • Kierunki
  • 50 lat
  • Moodle
  • Wyniki egzaminów
  • Comenius
Szkoła
  • Aktualności
  • Oferta 2012/13
  • 50 lat Szkoły
  • Adres i lokalizacja
  • 10-lecie WWW
  • Dokumenty szkolne
  • Patron Szkoły
  • Logo Szkoły
  • Kierunki kształcenia
  • Kierownictwo Szkoły
  • Nauczyciele
  • Pracownicy
  • Biblioteka
  • Świetlica
  • Warsztat szkolny
  • Comenius
  • Euroscola
  • Wyniki egzaminów
  • Kontakt z adminem
Uczniowie
  • Podział godzin
  • Samorząd Uczniowski
  • http://zs2su.zs2nd.pl
  • Gry miejskie
  • Stypendyści Premiera
  • Osiągnięcia uczniów
  • Konkursy i zawody
  • Wycieczki
  • Przydatne linki
  • Gimnazja
  • Abiturienci
  • EFS - stypendia
Rodzice i opiekunowie
  • Rada Rodziców
Strona główna Konkursy i zawody Nowodębskie strzelanie '2009.

Nowodębskie strzelanie '2009.


Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, 30 października rozegrano pierwszą edycję zawodów strzeleckich "Nowodębskie Strzelanie 2009". Zawody przeznaczone były dla uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszej gminy. Rywalizowano w dwóch konkurencjach: strzelaniu z karabinka sportowego i rzucie granatem do celu. Mimo trudnych warunków atmosferycznych (niska temperatura i padający przelotnie deszcz), młodzież podeszła do konkurencji z entuzjazmem i zawzięcie rywalizowała o każdy punkt. Ostatecznie wyniki w klasyfikacji końcowej przedstawiły się następująco:

Konkurencja indywidualna dziewcząt I miejsce Kinga Bednarz (ZS nr 2)
II miejsce Paulina Gurdak (ZS nr 2)
III miejsce Kornelia Nalepa (Gim. nr 1)
Konkurencja indywidualna chłopców I miejsce Zespól Szkół nr 2
II miejsce Zespól Szkół nr 1
III miejsce Gimnazjum nr 1
Konkurencja zespołowa dziewcząt I miejsce Zespól Szkół nr 2
II miejsce Zespól Szkół nr 1
III miejsce Gimnazjum nr 1
Konkurencja zespołowa chłopców I miejsce Zespól Szkół nr 1
II miejsce Gimnazjum nr 1
III miejsce Gimnazjum nr 2


Zwycięscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Dyrekcję Zespołu Szkół nr 2. Inicjatywa ta wykazała, że młodzież jest bardzo zainteresowana udziałem w tego typu zawodach. Będą więc organizowane kolejne. Po okresie zimowym (w którym strzelnica jest zamknięta), organizatorzy planują przeprowadzić zawody sportowo-obronne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, jak również zainicjować Szkolną Ligę Strzelecką w okresie kwiecień-wrzesień 2010 roku.
Słowa podziękowania należą się również Pani Dorocie Bajdzie, kierowniczce Ośrodka Szkolenia Kierowców w Nowej Dębie za wsparcie tego przedsięwzięcia, jak również Panu Krzysztofowi Gronkowi, przedstawicielowi Zarządu Wojewódzkiego LOK w Rzeszowie, który pełnił również funkcję Sędziego Głównego zawodów.

Do obejrzenia fotografii z zawodów zapraszamy na stronę samorządu uczniowskiego


Opracował: Wojciech Stępień

 

Copyright © 2009 --- Webdesign aus Tirol - All Rights Reserved.
Template Demo Joomla 1.5 Template by pc-didi..

Webdesign aus Tirol designed by PC-DIDI.